Кошик
51 відгук
+380506710924
+380506710924
Надія (адміністратор)
+380935692629
+380332723832

Свистки, секундоміри

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Свистки та секундоміри – незмінні складові практично будь яких занять спортом. Саме такі комплектуючі дозволять створити максимально ефективні й корисні тренування, привити у кожного окремого спортсмена й команди в цілому, відчуття загальної відповідальності один перед одним й постійно стимулюватимуть стати кращим.

Секундомір дозволить правильно оцінювати свої можливості спортсменом й покращувати загальні результати. Він дозволить виміряти часовий інтервал з максимальною точністю, тож ви зможете з легкістю контролювати швидкість та частоту виконання підходів.

Свистки стануть в нагоді не лише спортсменам, перелік їх використання доволі широкий. Вони пригодяться в роботі регулювальників, рятівників, вчителів, а також будуть корисними для любителів активного відпочинку й звичайних туристів. Саме така проста річ, як свисток іноді може спасти життя, адже дозволить подати звуковий сигнал тривоги на відстань до декількох кілометрів!

В спорті ж свистки – незамінний атрибут тренерів та суддей. Тренерам він допоможе привити у гравців дисципліну й краще контролювати їх. Судді, в свою чергу, використовують свистки для контролю дотримання правил гравцями.

Придбати дійсно якісні свистки й секундоміри ви завжди можете в Інтернет-магазині «Мега Атлет». В асортименті магазину представлено широкий асортимент різних моделей, що дозволить підібрати оптимальний варіант в залежності від ваших вимог. Різноманіття моделей, дизайнів, кольорових рішень просто вражає. Крім того, асортимент поповнюється щодня!

Наші менеджери завжди з радістю нададуть вам необхідні консультації й допоможуть оформити замовлення! Тож зробіть свій правильний вибір разом із Інтернет-магазином «Мега Атлет».