Кошик
51 відгук
+380506710924
+380506710924
Надія (адміністратор)
+380935692629
+380332723832

Самокати

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Самокат – один з найулюбленіших засобів пересування маленьких непосид. Він подарує вашій дитині масу позитивних емоцій, радості й щирого сміху. При цьому вони підкуповують дітлахів та їх батьків простотою користування й компактністю.

Крім чималого азарту дітей до таких засобів, варто зупинити вашу увагу й на користі самокатів. Їх наявність дозволить покращити уважність, координацію рухів та швидкість реакції. Тож досить часто самокати дарують дітлахам у віці від 2 років.

На сучасному ринку представлено чимало різних моделей такого засобу пересування. Вони різняться між собою за дизайном, обраною кольоровою гамою, розміром, тощо. Однак напевно найбільшим нюансом, який розділяє ці моделі є кількість колес: в наші дні випускаються дво-, чотири-  та триколісні моделі.

Двоколісні моделі напевно усім відомі. В свою чергу триколісні самокати опанували ринки не так давно. Вони дозволяють краще утримувати рівновагу, а відповідно й є більш безпечними для ваших дітей.

Якщо ж ви наважилися зробити покупку, то до вибору моделі варто віднестися доволі серйозно!

1.      Самокат потрібно обирати в залежності від віку дитини, її зросту, вмінь.

2.      Наступні моменти на, які варто звернути увагу – це матеріал, з якого вони виготовлені (самокати із пластмасовою рамою доволі легкі, однак, не довговічні, металеві ж навпаки – більш важкі, однак, прослужать значно довше).

3.      Колеса теж відіграють чималу роль. Наразі їх виготовляють з гуми (більш практичний варіант) або пластику. Розмір діаметру колес впливатиме на можливість користування самокатом у різній місцевості (невеликі колеса підійдуть виключно для рівних поверхонь, колесам з більшим діаметром доступні й ґрунтові дороги).

4.      Далі варто звернути увагу на наявність гальм.

5.      Можливість скласти самокат забезпечить зручне й легке перевезення та зберігання, що стане більш важливим аспектом для батьків.

Підібрати необхідні моделі самокатів ви завжди можете в Інтерет-магазині «Мега Атлет». Ми намагалися зібрати необхідний асортимент найкращих моделей й постійно доповнюємо його сучасними новинками. Крім того, в каталозі товарів представлено й різноманітні комплектуючі для самокатів, що дозволить полагодити раніше придбану модель.

Інтернет-магазин «Мега Атлет»: все, що необхідне для вашого дозвілля!