Кошик
51 відгук
+380506710924
+380506710924
Надія (адміністратор)
+380935692629
+380332723832

Одяг та інвентар для художньої гімнастики

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Художня гімнастика — складно-координаційний вид спорту, в якому під музику виконують різноманітні гімнастичні і танцювальні вправи без предмета, а також із предметом, таким як обруч, скакалка, м'яч, стрічка, булави.

 Розігрів м'язів це найважливіший етап в тренуванні і розминці при виступах. Не розігріті м'язи можуть спричинити травму. Використовуйте розігріваючий одяг для художньої гімнастики та зберігає м'язи в теплі!

 Спортивний купальник із спідницею або купальник (трико) і танцювальна спідниця окремо?  Якщо Вам потрібен купальник для хореографії, то краще зупинити свій вибір на купальнику з спідницею з сітки. При виборі купальника для гімнастики кращим вибором буде купити купальник гімнастичний (трико).

 Також, при виборі необхідно враховувати пору року. У холодний період краще купити купальник з довгими рукавами і високою горловиною. У теплу пору можна замовити купальник без рукавів або на бретелях. Додатково варто звернути увагу на наявність вставок з сітки (кокеток) для кращого відведення вологи та тепла.

 Весь одяг для художньої гімнастики повинен бути максимально зручним і комфортним. Спортивна майка, лосіни, гетри чи шорти не затрудняють руху, відмінно носяться і легко перуться.

 Інвентар для гімнастики слід обирати індивідуально, зважаючи на ріст, вагу і вік спортсменки. Також вибір може залежати від розряду, за яким виступає гімнастка на змаганнях. В нашому магазині спортивних товарів «Мега Атлет» представлені такі предмети для художньої гімнастики: скакалки, м’ячі, стрічки, булави.

 Якщо виникли питання при виборі товарів чи Ви хотіли б отримати консультацію, звертайтеся до наших спеціалістів. Вони допоможуть зробити правильний вибір в залежності від Ваших потреб.