Кошик
51 відгук
+380506710924
+380506710924
Надія (адміністратор)
+380935692629
+380332723832

Сувенірна продукція

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Сувеніри використовуються в якості подарунків, призів, роздавальних матеріалів у рекламних кампаніях, а також у вигляді корпоративних і бізнес-сувенірів, можливо з нанесенням логотипу або фірмового стилю улюбленої спортивної команди, події або спортсмена.

 Асортимент спортивної сувенірної продукції в інтернет магазині «Мега Атлет» налічує: брелоки, браслети, шарфики, значки та інші предмети.

 Брелоки для ключів –  необхідна річ, що зустрічається у повсякденному житті кожної людини. Прикрасити зв’язку ключів, щоб проявити свою індивідуальність та сферу інтересів, а також щоб розрізняти свою зв’язку ключів від співмешканців та не сплутати в поспіху чи метушні.

 Шарфик футбольний для вболівальників ФК «Волинь» та браслет з логотипом ФК «Шахтар» для активних фанів. Чудові подарунки до дня народження, нового року, дня захисників вітчизни та інших святкових подій.

 Замовляй сувенірну продукцію онлайн та відчуй переваги:

 ·         широкий асортимент, що надає можливість вибору. Ми слідкуємо за тенденціями сучасного ринку й постійно збільшуємо представлений асортимент.

 ·         адекватні ціни, які приємно здивують навіть самого економного покупця. 

·         гарантована якість, перед відправкою усі замовлення проходять перевіку на наявність браку.

 ·         швидка та зручна система доставки, що здійснюється провідними транспортними компаніями по всій території Україні.

 ·         зекономлений час без походів по магазинах. В будь-яку годину доби, не виходячи з дому чи офісу, Ви можете здійснити покупку.