Кошик
51 відгук
+380506710924
+380506710924
Надія (адміністратор)
+380935692629
+380332723832

Масажери

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Якщо у вас болить спина, втомлюються руки, ноги або докучає постійна втома в тілі, найкраще рішення цих проблем – використовувати ручний масажер. Таким чином, ручний масажер – це спосіб завжди залишатися в тонусі, розслабляти м'язи і усувати больові відчуття в спині, ногах та інших ділянках

 Все це робить ручні масажери популярними і затребуваними, а також те, що вони допомагають:

 ·         позбутися від депресії і втоми;

·         нормалізуватися сон і нервову систему;

·         зняти біль у ногах, включаючи ревматичні болі;

·         привести в норму артеріальний тиск і обіг крові;

 Крім поліпшення фізичних показників і психологічного стану ручний масажер відмінний помічник поліпшення зовнішнього вигляду. Так, з використанням масажера ваша шкіра буде більш пружною, за рахунок активізації обміну речовин зменшується вага, м'язи набувають тонус, а тому виглядають більш підтягнутими.

 Ручні масажери поділяються на автоматичні, що працюють на енергії, та механічні. Додаткові функції, такі як:

 ·         нагрівання, інфрачервоне випромінювання

·         декілька швидкостей роботи

·         змінні насадки

 Після активних фізичних навантажень виникає бажання відпочити. В цьому допоможе розслабляюча маска зі аудіотерапією, що може відтворювати 10 звуків природи. Маска заспокоює, знімає напругу очей, допомагає заснути при безсонні, уповільнити розвиток вікової далекозорості, яка пов'язана зі зниженням еластичності очних м'язів.

 Ціни на масажери та маски невисокі, кожен бажаючий може придбати та спробувати їх в дії. Підібрати товар індивідуально по своїм потребам є можливим в інтернет магазині спортивних товарів «Мега Атлет». Підготовлені спеціалісти готові відповісти на Ваші питання, зателефонуйте та скористайтеся їхніми консультаціями.