Кошик
51 відгук
+380506710924
+380506710924
Надія (адміністратор)
+380935692629
+380332723832

Скейтборди

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Скейтбордин напрочуд популярний серед теперішньої молоді, при чому як серед хлопців, так і серед дівчат. Спочатку скейтбординг був лише заняттям особливої  активності, чисто екстремальним, але зараз він щільно інтегрувався в сучасну культуру. В наш час на дошку стають і десятирічні діти, і навіть двадцятирічні хлопці та дівчата.

Ласкаво просимо до цього виду спорту і новачків. Катання на скейті може стати захопливим,  веселим проведенням часу і спортом як для дітей, так і для дорослих. Це заняття допоможе знайти вам нових друзів-однодумців. Кожен має свій стиль катання, тому і ви з часом  зможете випрацювати  власний. Скейтбординг допомагає розвивати впевненість у собі. Спортсмени стають набагато комунікабельнішими і досить впевненими людьми. Також  можна поліпшити координацію рухів і гнучкість свого тіла.

Унікальною якістю скейтбордингу є одночасно практичність і зручність. Ви можете кататися і всередині приміщень, і зовні, на великих просторах і на маленьких обмежених майданчиках, навіть на задньому дворі свого заміського будинку.

Купити скейтборд зручно та комфортно можна в Інтернет-магазині «Мега Атлет». За порадою можна звернутися до менеджерів, які дадуть вичерпні відповіді на усі ваші запитання.

У нас можна придбати:

− скейтборди;

− міні-скейтборди;

− дитячі скейти;

− підвіски (трак) для скейтборда. 

− різноманітні запчастини до скейтбордів (колеса, підшипники тощо);

Після того, як ви переконалися що скейтбординг має дуже багато позитивних якостей, то можете купувати дошку і йти веселиться. Але не забувайте, що кататися треба обережно! Не нехтуйте захистом і користуйтеся порадами більш досвідчених скейтбордистів!