Кошик
51 відгук
+380506710924
+380506710924
Надія (адміністратор)
+380935692629
+380332723832

Ролики, захисти

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Зараз в моді активний відпочинок. Все частіше люди хочуть кататися на велосипеді, роликах і рухливо  проводити час  на свіжому повітрі.

За допомогою роликів можна скинути вагу, підтягти тіло і добре розважитися. Займатися прогулянками на роликах краще регулярно. При частому катанні зміцнюються м'язи, тіло виглядає більш пластичним і гнучким, поліпшується  координація рухів. Крім того, підвищується рівень витривалості серцево-судинної та дихальної систем.

Кататись можна у власне задоволення не залежно від рівня майстерності – байдуже, вперше в житті ви стоїти на роликових ковзанах або вважаєте себе професіоналом. Погода теж немає значення. Результативно проводити час можна будь-коли: в теплу погоду на свіжому повітрі, а в похмуру −  на спеціальному ролердромі. Для цього треба, по-перше, зручне взуття, по-друге, захист  від ушкоджень при падінні, який є незамінним для новачків.

Ролики та засоби захисту можна придбати у магазині «Мега Атлет».

Ролики для дітей та підлітків. Перед тим, як вибрати інвентар дитині, варто подумати, як довго малеча буде ними користуватися. Якщо, швидше за все, це недовготривале захоплення,  то рекомендуємо купити звичайну недорогу модель, якої вистачить на 1-2 сезони. Якщо ж дитина не на жарт захоплена цим спортивним заняттям, то найкраще купити розсувні ролики, які прослужать кілька років.

Крім цього, у магазині «Мета Атлет» є моделі роликових ковзанів і для дорослих. Якщо ви не встигли раніше здійснити свою мрію – навчитися кататися на роликах, то зараз саме час. Гайда обирати!

Не варто забувати і про безпечність під час катання. Захист коштує порівняно недорого, проте напрочуд корисний в дії. Він допоможе вберегти ваші коліна, лікті та руки від пошкоджень під час падіння.

Магазин товарів для активного спорту та відпочинку «Мега Атлет»  пропонує великий асортимент, якість і приємну цінову політику. Саме у нас купують ролики та інший інвентар для активного проведення часу динамічні люди, які хочуть взяти від цього життя все, і трохи більше.