Кошик
51 відгук
+380506710924
+380506710924
Надія (адміністратор)
+380935692629
+380332723832

Бокс та єдиноборства

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 5

«Бокс − це наука, що вивчає людини на міцність», − говорить відоме прислів’я. З усіх існуючих нині єдиноборств, мабуть, саме бокс  нарівні ще з кількома видами  гідний називатися «найбільш  чоловічим» видом спорту.

Щорічно багато  батьків віддають своїх дітей в боксерські секції, тому що хочуть бачити в них дух переможця, фізичну силу, міцний характер, лідерські якості, вміння постояти за себе у складній ситуації.

Для боксування потрібна не тільки сила і витримка, а й спеціальні речі, без яких заняття цим видом спорту будуть малоефективні. Саме тому фахівці рекомендують купити спорядження ще до початку занять.

Де можна купити інвентар для боксу? В Інтернет-магазині «Мега Атлет». Для зручності пошуку і більшої інформативності ми систематизували товари по класу категорії. У кожному розділі електронного каталогу можна знайти речі або спорядження, відповідні до конкретного призначення.

− захисти грудей, паху, гомілки та стопи для єдиноборств;

− капи, бинти, нунчаки;

− лапи, маківари, ракетки;

− мішки, груші;

− накладки, рукавиці для єдиноборств;

− рукавиці для боксу;

− снарядні рукавиці;

− шлеми для боксу та єдиноборств.

Щоб ваші тренування приносили результат, а кожне змагання успіх – одяг і екіпіровка повинні бути високої якості! Наш магазин пропонує  якісні та ефективні товари, екіпіровку, спорядження для занять різними видами єдиноборств. Більше того, ми стежимо за ринком і постійно розширюємо асортимент. Співпраця з найпопулярнішими кур'єрськими службами України дозволяє нам впевнено сказати, що доставка в усі міста країни оперативна і безпечна.