Кошик
51 відгук
+380506710924
+380506710924
Надія (адміністратор)
+380935692629
+380332723832

Ігри спортивні, настільні та ін.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Майже у кожного з нас є улюблена гра. І часто ця гра не вимагає великих умінь, складних комбінацій ходів чи ударів, але тим не менше нам до вподоби це заняття. Хто з нас хоч раз у житті не грав у «дурня», шашки, доміно тощо. 

Наш магазин пропонує великий вибір спортивних та настільних  ігор для дітей і дорослих. Щодо дітей, то настільні ігри  допоможуть їм розвинути логічне і просторове мислення, поліпшити уяву і пам'ять. Якщо у вашому домі  росте непосида − тоді настільна розвага  стане ще й способом зайняти дитину цікавою справою, підвищити її посидючість і концентрацію уваги.

В асортименті  також є великий перелік спортивних та настільних ігор для дорослих, з допомогою яких можна цікаво та активно провести своє дозвілля, відпочити з дітьми та друзями.

Інтернет-магазин «Мега  Атлет» запрошує вас  відвідати віртуальний каталог товарів, де зможете докладніше розглянути колекцію спортивних та настільних ігор. Тут зібрані захоплюючі забави на розвиток логічного і наочно-образного мислення, координації рухів тощо:

− кубик «Shengshou» допоможе розвинути пам’ять, мислення та уяву;

− доміно, лото, покер.  Розваги для кожного члена родини.

− літаючі тарілки та бумеранги. За такий презент з баку старших буде рада кожна маленька непосида;

− шахи, шашки та нарди   або ж іншими словами – ігри для інтелектуалів. Зігравши партію-другу, ви не зможете зупинитися. А, крім цікавого проведення часу, такі ігри ще тренують ваш мозок;

− настільні ігри. У нас ви можете придбати настільний футбол, ігровий  стіл "Лас-Вегас", демонстраційні шахи тощо.

− гумові м’ячі та м’ячі з ріжками стануть цікавою розвагою у дитячих руках. Такі ігри підійдуть для хлопчиків і дівчаток різного віку, і стануть їх улюбленим захопленням.

Наші забави  відвернуть як дитину, так і дорослого  від комп'ютера з його негативним впливом на зір та мислення. Ще б! Адже тепер у вас будуть заняття поцікавіше!

Замовляйте улюблені ігри просто зараз!