Кошик
51 відгук
+380506710924
+380506710924
Надія (адміністратор)
+380935692629
+380332723832

Настільний теніс (пінг-понг)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Теніс − один з найпопулярніших видів спорту у цілому світі. При грі в настільний  теніс задіюються всі м’язи людини, адже потрібно вчасно реагувати на подачі суперника та знати чимало прийомів.   Це гра, що  тренує на лише тіло, але й  розумові здібності. Саме через це його впевнено  можна назвати спортом для  нашого мозку. Всі ділянки мозку гравця задіяні і активно працюють, коли  він обирає тактику,  плануєте стратегію гри та відстежує рух м'яча і удари  свого суперника.

Хоча хтось вважає гру в настільний теніс просто відпочинком.  Незважаючи на те, що у нього не так багато вболівальників як, наприклад,  у футболу, проте зіграти партію-другу дійсно полюбляють всі. Ще один плюс на користь тенісу − цей вид спорту не травматичний.

Правила гри напрочуд прості. Це одна із причин, чому теніс так швидко знаходить прихильників серед  людей, які  раніше  ніколи ще не грали. Результат від гри  залежить від безлічі факторів: рівня загальної й спеціальної фізичної, технічної, тактичної й психологічної підготовки та, звичайно,  спортивного інвентару.

У магазині  «Мега Атлет» ви можете купити абсолютно усе, що потрібно для цієї гри:

− тенісні столи;

− сітки, кріплення для  настільного тенісу;

− набори для гри;

− ракетки для настільного тенісу;

‑ кульки.

Інвентар чудово підійде як для аматорської гри, так і для професійних занять. Спорядити своєрідній тенісний майданчик ви можете просто у себе вдома, на роботі. Ви можете грати у настільний теніс частіше та  результативніше. Тенісні столи, сітки, ракетки та кульки стануть незамінними у  клубах  або гуртках з настільного тенісу. Якість  товару перевірених виробників оцінить кожен.

Вам не хочеться витрачати свій дорогоцінний час на поїздки по магазинах, стояти в чергах? Тоді замовляйте в нашому Інтернет-магазині усе, що вам потрібно для  гри в теніс, просто зараз.