Кошик
51 відгук
+380506710924
+380506710924
Надія (адміністратор)
+380935692629
+380332723832

Більярд

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Більярд належить до сучасних видів спорту, яким захоплюються, як представники старшого покоління, так і  молоді люди; як чоловіки, так і жінки.  А експерти стверджують, що більярд належить  ще й до досить корисних спортивних занять, з допомогою якого гравці розвивають  розумові та  фізичні здібності.

І з цим складно не погодитися — адже навіть той, хто спостерігає за грою, знає, що гравці в більярд постійно рухаються. Тому за час однієї партії людина може пройти кілька кілометрів навколо столу. Адже більярд —  досить затяжна гра, яку можна порівняти з тривалою прогулянкою по приміщенню. Теж цілком очевидно, що під час гри збільшується пильність людини та розвиваються розумові здібності.

На сьогоднішній день існує велика кількість різновидів більярдних столів та ігор, проте наш магазин допоможе підібрати інвентар, що потрібний саме вам. В асортименті «Мега Атлет»  наявні  різні аксесуари для гри в більярд: комплекти куль, киї, наклейки, насадки, чохли і кейси, футляри для київ,  крейда, рукавиці для більярду та ін. Одним словом усе, щоб наші клієнти могли насолоджуватися грою, досягати поставлених цілей та корисно проводити час.

Ми пропонуємо  вироби перевірених українських та іноземних виробників. Тому купивши киї, кулі та інший інвентар у магазині «Мега Атлет», ви можете бути впевнені у його  якості. Завдяки вдало нагалодженому постачанню, ціни на представлений товар по кишені українським  покупцям.

Для отримання компетентної консультацій та допомоги у підборі аксесуарів для гри в більярд   ви завжди можете звернутися до наших менеджерів. Наша команда професіоналів  націлені на довгострокову співпрацю з кожним клієнтом.  Ми завжди працюємо на результат і цінуємо вподобання та вибір кожного клієнта.